BeIN Sports izle

BİZE DESTEK OLMAK İSTİYORSANIZ YAPACAĞINIZ EN İYİ ŞEY BU YAYINI SOSYAL MEDYADA ARKADAŞLARINIZA PAYLAŞMAKTIR.  beIN Sports kanalı Digiturk platformunda 77. Kanaldır. Lig Tv’nin beIN Sports olarak değişmesiyle yayın hayatına başlamıştır. TFF 1. Lig, Süper Toto Süper Lig, İngiltere Premier Ligi, İtalya Serie A, Almanya Bundesliga, İspanya La Liga, UEFA Şampiyonlar Ligi, Fransa Ligue 1,UEFA Avrupa Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Türkiye Basketbol Ligi gibi bir çok spor müsabakaları beIN Sports izle kanalında yayınlanmaktadır.

beIN Sports 4 ve beIN Sports 3

beIN Sports 2, 10 Eylül 2011 tarihinde Lig Tv 2 adıyla kurulmuş bir kanaldır. 78. Kanal olarak Digiturk platformunda bulunmaktadır. Süper Lig’in yanı sıra Serie A, İngiltere Premier Lifi, La Liga, Basketbol Süper Ligi, Wimbledon Tenis Turnuvası, Euroleague ve ATP World Tour Master 1000 gibi spor müsabakaları yayınlanmaktadır. Bunların dışında Lig Tv’de yayınlanan bazı programların tekrarları beIN Sports 2 kanalında yayınlanmaktadır. beIN Sports 2 kanalı HD olarak da 378. Kanalda yayınlanıyor. Bu kanalı izlemek isteyenler Digiturk Plus veya Digiturk HD abonesi olmaları gerek. beIN Sports 3 kanalı ise Lig Tv 3 kanalı adıyla kurulmuştur. 79. Kanal olarak Digiturk platformunda yer almaktadır. Bu kanalda da Serie A, İngiltere Premier Lifi, La Liga, Basketbol Süper Ligi, Wimbledon Tenis Turnuvası, Euroleague ve ATP World Tour Master 1000, Campeonato Brasileiro Serie gibi karşılaşmalar yer almaktadır. İngiltere Premier Ligi’nin bazı yayınları HD kanalında yayınlanmaktadır. beIN Sports  maç izle HD kanalı ise 379. Kanaldadır.

beIN Sports 4 ve beIN Sports 5

beIN Sports 4, 20 Ekim 2015 tarihinde Lig Tv 4 adıyla kurulmuştur. 80. Kanal olarak Digiturk platformunda bulunmaktadır. Eski formatındayken sadece maç olduğu zamanlar beIN Sports 3 kanalında yayın yapılırdı. beIN Sports HD yayını da bulunmaktadır. Bu HD yayın ise Digiturk platformunda 380. Kanalda yerini almaktadır. Kanalın herhangi bir yayın akışı bulunmamaktadır. Digiturk platformunda 91. kanal olan beIN Sports 5 kanalı henüz 91. kanal olarak alınıyor. Bu kanalda Avrupa Ligi maçları ve UEFA Şampiyonlar Ligi maçları yayınlanması planlanıyor. Kanal müsabakalar başladığında yayına açılacak. Kanal için herhangi bir yayın akışı bulunmuyor. Spor müsabakası olmadığında günlük veya haftalık müsabaka akışları gösterilir. Digiturk platformunda olan 391. Kanal ise şimdilik 91. Kanal HD olarak anılıyor.