BeIN Sport Nasıl İzlenir ?

Digiturk ülkemizde çok kullanılan bir platformdur. Lig Tv ise Digiturk’ün içinde barınan özellikle futbol severlerin maçlarını takip ettiği bir kanaldır. Digiturk Türkiye’nin lider dijital yayın platformuydu. Digiturk beIN Media Group ailesine katıldı. Lig Tv bir Katar şirketi olan beIN Sports tarafından satın alındı. Artık Lig Tv’ye beIN Sports deniliyor. Tüm altyapı ve stüdyoları, kanal logoları hepsi yenileniyor ve üyelerinin karşısına değişik bir şekilde çıkıyor. Bundan sonra tüm Süper Lig maçları beIN Sports kanalında yayınlanacak. Digiturk’ün en gözde kanalı olan Lig Tv tarihe karıştı. Lig Tv’nin ismin değişmesiyle birlikte yeni sahipleri de yönetim koltuğuna oturdu. Artık beIN Sports dönemi başladı. beIN Sports kanal içeriğini tanıtmak için 18 Ocak tarihine kadar bu kanalı ücretsiz yapmıştı. beIN Sports yaptığı bir açıklamada bir süreliğine Süper Lig maçlarının şifresi olarak yayınlanacağını söylemişti.

BeIN Sports Şifresiz İzlenir mi ?

Bilindiği gibi Lig Tv, Lig Tv2, Lig Tv3 ve Lig Tv4 kanalları beIN Sports 1, beIN Sports 2, beIN Sports 3, beIN Sports 4 olarak değişti. Yayın hayatında daha yeni olan beIN Sports canlı yayın 18 Ocak 2017 tarihine kadar tüm Digiturk kullanıcılarına ücretsiz yayın yaptı. Süper Lig maçlarının bir kısmı da şifresiz olarak yayınlanmaya devam etti. Bu imkandan yararlanmak için tabi ki Digitürk abonesi olunma şartı aranıyor. Digitürk abonesi olan tüm futbol severler Süper Lig’in bir kısmını şifresi olarak izleyebiliyor. Digitürk’ün sitesinden de paketler alınabilmekte. Bu paketleri alarak sizde abone olabilirsiniz.

BeIN Sports Frekans Ayarları

BeIN Sports maç izle frekans ayarları Türksat 4A frekans bilgileri ise ; beIN Sports HD frekans ayarı/ Türksat 4A, frekans (MHz) 11676, Polarizasyon V (Dikey), Sembol Oranı (ksps) 24444, FEC 3/4 şeklindedir.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*