Android Canlı Maç İzleme Uygulamaları

Android Canlı Maç İzleme Uygulamaları

Teknolojik aletlerin gelişimi ile birlikte birçok talep uygulamalar tarafından karşılanmaktadır. Özellikle dizi, film ya da maç izlerken akışın donmaması, durması, takılması istenen durumlar değildir. Bunun önüne geçmek için farklı uygulamalar çıkarılmakta ve kişilerin beklentileri giderilmektedir. Android uygulamalarda canlı maç izlemenin yöntemleri uygulamalardan faydalanmaktır. Kolay ve basit arayüzü bulunan uygulamalar kullanarak android işletim sisteminde en iyi maç izleme programı bulunabilir. Beş farklı android uygulamayı detaylı inceleyeceğiz. Bu uygulamalar sayesinde kesinti, durma olmadan canlı maçlar izlenebilmektedir.

ESPN

Android’lerde en çok kullanılan ve memnun kalınan uygulamaların başında gelmektedir. Tüm spor liglerini keyifli bir şekilde takip etmek mümkündür. Bu uygulamada aynı zamanda haberler, tahminler, uzman analizleri gibi bilgilere ulaşılabilir. Aynı zamanda golf, basketbol, futbol, e-futbol gibi birçok spor dalı ile ilgili yayında bulunmaktadır. ESPN telefonunuza indirdiğinizde kolay bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Sporlar kategorize edilmiş şekildedir. Canlı maç izleme seçeneği olduğu gibi haber, istatistik, podcast, videolarına ulaşabilirsiniz. ESPN kullanmak için abonelik gerekmektedir.
espn logo

Fox Sports

Fox Sports, canlı maç izlemeyi sevenlerin tercih ettiği, sık kullanılan uygulamalardan biridir. Canlı Spor Uygulaması olarak da geçmektedir. Birçok spor dalını canlı olarak yayınlamaktadır. Canlı skor, haberler, önemli anlar, uyarılar yer almaktadır. Hemen giriş yapabilmeniz için sosyal medyayı kullanmanıza onay verir. Aynı zamanda uygulamaya kişiselleştirilmiş özellikler eklemek de mümkündür. Ulusal spor etkinliklerini canlı izlemeyebilirsiniz. FS1 özelliği bulunmaktadır ve TV’de bağlı olarak izlenebilir.

CB Sports

Golf seven android kullanıcılarının severek kullandığı uygulamalardandır. Usta ya da golf seçim etkinlikleri, şampiyonluklar takip edilebilir. Uzman analizleri, haberler, etkinlikler yer almaktadır. Canlı maçlar ya da etkinlikler TV sağlayıcı ile izlenebilir. Ulusal tüm spor faaliyetleri takip edilebilir.

Canlı Skor

Son etkinlik ve en son bulunan canlı maçları izleyebilmek için kullanılan uygulamadır. Oyunlardaki en ufak detaylara yer verip kullanıcılarına bilgi verir. Canlı spor yorumu, istatistikleri verir. LiveScore uygulamasında yer alan favori takımları takip etmek mümkündür.

FuboTV

Futbol maçlarını canlı izlemeyi, takip etmeyi, sonradan analiz etmeyi sevenlerin kullandığı uygulamalardandır. Büyük futbol liglerini de içermektedir. İngiltere, Almanya gibi birçok ülkenin futbol maçlarını izleyebilir. Analizlerini takip edip istatistiklerini görmek mümkündür. Yedi günlük ücretsiz deneme sürümü vardır. Aynı zamanda sınırlı zamanda depolama özelliği bulunmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*